ERKEĞİNİZİN DİLİNİ ÇÖZMENİN PÜF NOKTALARI

 

 

Eşinizin evlenmeden önceki hal ve hareketleri ile evlendikten sonraki duruşu arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünüyorsanız, eşinizin dilini çözmenizi sağlayacak temel püf noktaları sizler için araştırdık.

İşte eşinizi çözmenin yolları…

1- Eşinizin fiziksel özelliklerini değil inandığı bir özelliğini bulup, o özelliğini ön plana çıkaran cümleler kurun. (Güç, kuvvet, iş başarısı vb…)

2- Eşinizi yönetebilmek için ilk önce kendisini sizin yanınızda değerli olduğunu hissettirmelisiniz.

3- Erkekler arkadaşlarıyla geçirdiği vakitten büyük keyif alırlar. Sizde eşinizle olan iletişimi ve bağı kuvvetlendirmek için ilgi alanı olan konularını bulun. Sevmeseniz dahi size o konudan bahsetmesini ya da öğretmesini isteyebilirsiniz. (Maç, iş, parti, gelecek vb…)

4- Eşinizin size hava atmasını sağlayabileceğiniz konulara değinebilirsiniz. Konuyla ilgili tecrübeniz yoksa eşiniz size durumu anlatırken kendisini överek anlatacak ve hoşuna giden şeyleri öne çıkarmanızı sağladığınız için size olan ilgisi artacaktır.

 

Dr. Zafer Akıncı

 

 

Neden Namaz Kılamıyorum?

Neden Namaz Kılamıyorum?

21 Eylül 2020 admin 0

Kulun kıyamet günü Allah (c.c) tarafından hesaba çekileceği ilk ameli namazıdır. Günde 5 vakit farz kılınan namaz ibadetini eda etmek isteyen kimseleri namaza teşvik edecek

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

18 Eylül 2020 admin 0

Tesettüre girdikten sonra kızlar kendini genellikle çirkin hisseder . Peki bunun sebebi nedir ? CEVABI ve ÇÖZÜMÜ Videoda… Birisi size şöyle derse; “Tesettür sana birçok

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*