Çörek Otu Yağı Saç Dökülmesi İçin En İyi Tedavidir

Saç dökülmesi için: Saçlara yağ uygulayın ve köklere masaj yapın. Bir saat bekle. Bir saat sonra, iyice durulayın ve şampuanlayın.

Gri saçlar için: Düzenli olarak ihtiyaç duyulan bölgedeki beyaz saçlara çörek otu yağı ile masaj yapın.

Kellik için: Kel noktalar üzerinde yağ sürün ve bir saat 45 dakika bekletin. Daha sonra soğuk su ile durulayın.

Sadece çörek otu yağı saç dökülmesi ve kelliğe karşı korunmada yeterince etkilidir. Bununla birlikte, diğer bitki ile birlikte, çörek otu yağının beraber kullanımı etkinliği zamanla bir çok kez artmıştır.

Klinik çalışma saç dökülmesi tedavisi için çörek otu yağı ile bitkisel ilaç kombinasyonunu test etmek amacıyla yapıldı. Bu çalışmada, hindistan cevizi yağı, Hint bektaşi üzümü, kına, bitkisel ot ve çemen ile karıştırılmış çörek otu yağı. Sonuçlar saç dökülmesi 15 gün sonra azalma başladı ve tamamen tedavi 90 gün sonra saç dökülmesi neredeyse yok olmaya başladı.

Neden Namaz Kılamıyorum?

Neden Namaz Kılamıyorum?

21 Eylül 2020 admin 0

Kulun kıyamet günü Allah (c.c) tarafından hesaba çekileceği ilk ameli namazıdır. Günde 5 vakit farz kılınan namaz ibadetini eda etmek isteyen kimseleri namaza teşvik edecek

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

18 Eylül 2020 admin 0

Tesettüre girdikten sonra kızlar kendini genellikle çirkin hisseder . Peki bunun sebebi nedir ? CEVABI ve ÇÖZÜMÜ Videoda… Birisi size şöyle derse; “Tesettür sana birçok

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*