Bir Peygamber Duası | www.corek-otu-yagi.com

Bir Peygamber Duası | www.corek-otu-yagi.com

 

Allah’ım! Başlayacağım bu yeni gün için senden hayırlar diliyorum ve bugünün içindeki şerlerden sana sığınıyorum; günah işlemekten, bir kuluna haksızlık etmekten, birisinden zulüm görmekten sana sığınırım, korkaklıktan, tembellikten, acizlikten, cimrilikten, hastalıktan, bunaklıktan, şirkten, kabir azabından ve diğer dünyevi, uhrevi kötü hal ve akibetlerden sana sığınırım.
🌹
Allah’ım! Bugün yapacağım bütün işlerin ibadet olmasını nasip et.
Allah’ım! Bana helal kazanıp, helal yemeği nasip et.
Allah’ım! Bana son nefeste imanla göçmeyi nasip et.
Allah’ım! Bana hakkı hak, batılı batıl göster; hakka sarılıp batıldan kaçmayı nasip et.
🌹
Allah’ım! Beni sevdiğin kullar arasına kat, beni çok sabreden, çok şükreden kullarından eyle, çok çok anayım (zikredeyim) ömrüm sevdiğin, razı olacağın işlerle (amellerle) geçsin. Bana ilim ve takva sahibi olmayı nasip et. Sıhhat ve afiyette daim eyle.
🌹
Allah’ım! Mümin kardeşlerimizden hasta olanlara şifa, dertli olanlara deva, borçlu olanlara eda, sıkıntıda olanlara gönül ferahlığı ver.
Allah’ım! Ümmeti Muhammedi kafirlerin ve zalimlerin boyunduruğundan kurtar ve uyanıklık ver.

 

 

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

18 Eylül 2020 admin 0

Tesettüre girdikten sonra kızlar kendini genellikle çirkin hisseder . Peki bunun sebebi nedir ? CEVABI ve ÇÖZÜMÜ Videoda… Birisi size şöyle derse; “Tesettür sana birçok

Her Şeyde Bir Hayır Vardır

Her Şeyde Bir Hayır Vardır

29 Ağustos 2020 admin 0

Yavuz Sultan Selim Han, kendisine sohbet arkadaşı edindiği Hasan Can’ı çok sever ve onun anlattıklarına çok değer verirdi. Yine bir gün ona; “Bre Hasan Can,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*