3 Dakikada 50.000 TL Hesaba Yatıyor! Mobil Onaylı Nakit Kredi Kampanyası Başladı, Son Başvurular, Kaçırmayın!


3 dakikada 50000 TL’ye kadar mobil kredisi kullanabiliyorsunuz. Üstelik banka hesabı olan kişiler bu kredileri, şubelere gitmeden mobil uygulama üzerinden alabilecekler. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler için son dakika kampanyası yapan TEB Bankası, sınırlı sayıda başvuru alacağını, resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. Bankanın kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bankanın mobil uygulaması üzerinden 50000 TL’ye kadar krediyi hesabınıza atabilirsiniz. Banka hesabı olan kişiler, hızlı bir şekilde kredi başvurularını yapabileceklerdir. Bu bankada hesabınızın olması ve internet bankacılığı şifresiyle cepteteb şubesine giriş yapmanız yeterlidir. 

Pandemi döneminde bankalardan kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği bankalardan birisi olan TEB Bankası, özel banka olarak ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu bankanın kendi hizmetinde sunduğu cepteteb uygulaması ile birlikte bankacılık işlemlerinizi artık banka şubelerine gitmeden de hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bu cepteteb uygulaması üzerinden en çok tercih edilen sistem, kredi başvuru sistemidir. Kredi başvurusu yaparak, 50000 TL’ye kadar hemen kredi alabiliyorsunuz. Cepte TEB Bankası üzerinden yapılan açıklama ile birlikte bu kredileri almak isteyen kişilerin mobil uygulamayı kullanması yeterli olacaktır. Haftasonu cumartesi pazar dahil mesai saatleri dışında da kredi başvurusu yapabileceksiniz. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri alabilecek. 

50000 TL, onaylı kredi başvuru şartları…

Cepteteb Bankası üzerinden verilen 50.000 TL, onaylı kredi başvuru şartlarını kullanmak istiyorsanız, bankanın mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi seçeneği ile birlikte kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Kredi kullanmak isteyen kişiler belirli şartları uygun olması durumunda hemen kredi onayı alabilecek veya cepteteb hesabına atabilecektir. Banka internet üzerinden kullandırmış olduğu bu kredilerde düşük faiz oranları ve masrafsız kredi seçenekleriyle birlikte müşterilerine destek vermektedir. Banka yapmış olduğu yazılı açıklamada, 10 Temmuz tarihine kadar bu kredi için onay vereceğini ve 10 Temmuz tarihinden sonra yeni kampanyaları ve yeni faiz oranları da geçileceğini de duyurdu. 

mobil-onay

Kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Cepteteb üzerinden 3 dakikada 50000 TL hesabınıza atmak istiyorsanız, ilk olarak kredi notunuzun 1400 üzerinde olması şartı vardır. Kredi notu düşük olan kişiler maalesef onay alamayacaklardır. Cepteteb Bankası müşterisi olan kişiler internet bankacılığı şifresiyle birlikte cepteteb mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi seçeneğini seçip, başvuruda bulunabilirler. Banka kredi başvurusu yapan kişinin değerlendirmesini, TC numarası üzerinden yapacak ve anında onay verecektir. 

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*