8 milyon Euro’yla kaçan Türk kızı Yasemin bulunamıyor


Paraları bankaya koymak yerine çöp torbalarına doldurup çöp arabasıyla dışarı çıkaran ve sahte plakalı bir araçla kaçıran Yasemin Gündoğan’ın yakın çevresi, Alman medyasına genç kızı anlattı.

Yasemin’in, yabancıların çok olduğu bir yerde büyüdüğünü ve her zaman, lüks yaşam meraklısı olduğunu söyleyen yakınları, bu durumun en çok ailesini rahatsız ettiğini anlattı.

Paraları bu konteynerler aracılığıyla çalan Yasemin kayıplara karıştı.

BU İŞİ BABASI BULMUŞ

Anne- babası ayrı olan Yasemin, 2014’ten beri çok sayıda suç olayına karışan bir çetenin yönettiği nargilecide çalışıyormuş. Yasemin’i şu anki işine ise, aynı firmada şoförlük yapan babası sokmuş.

 

Bild Gazetesi, Yasemin’in lüks yaşamı sevdiğini yazdı. 28 yaşındaki Yasemin ve paradan bir iz yok.

Babasının da başını yakıp kaçan Yasemin’in, nargilecide çalıştığı sırada tanıştığı kişilerle birlikte bu soygunu yaptığı, ya da onlar tarafından tehdit edilerek bu  işe sokulduğu iddiaları da var.

İlginizi ÇekebilirAlmanya'da Türk yolculara polis müdahalesi: Türkiye'ye uçuşlar durdurulduAlmanya’da Türk yolculara polis müdahalesi: Türkiye’ye uçuşlar durdurulduİlginizi ÇekebilirAlmanya'da hayvanat bahçesi alarmda: Kızıl Panda firar ettiAlmanya’da hayvanat bahçesi alarmda: Kızıl Panda firar ettiİlginizi ÇekebilirAlmanya Başbakanlık Dairesi Başkanı Braun: Aşı yaptıranlara yasak yokAlmanya Başbakanlık Dairesi Başkanı Braun: Aşı yaptıranlara yasak yok

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*