Az Bilinen Kripto Para Yedi Günde %130 Arttı -Tüm Zamanların en Yüksek Seviyesine Ulaştı!


Geniş piyasa çapında yaşanan düşüşe rağmen, az bilinen bir kripto varlığı parabolik bir rallide ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydediyor.

CoinMarketCap’e göre, söz konusu altcoin Quant (QNT), yedi günün en düşük seviyesi olan 45.23 dolardan 104.41 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Meteorik yükseliş, sadece bir haftada yaklaşık %130’luk bir artışı temsil ediyor.

Quant, “Overledger Ağı” denilen şeyi kullanarak diğer tüm blockchainlerini küresel ölçekte köprülemeyi ve birbirine bağlamayı amaçlayan bir ağdır. Projenin hedeflerine göre, ağları tüm dijital ekonomi için ekoloji görevi görecek.

Ünlü bir kripto analisti olan Credible Crypto, yeni bir tweet’te QNT’ye ağırlık vererek, pazarın geri kalanı konsolide olurken belirli altcoinlerin gökyüzüne fırlamasının ne kadar olağan dışı olduğuna dikkat çekti. Anonim trader’a göre QNT, altcoin pazarından gelecek daha büyük şeylerin habercisi olabilir.

Altcoinler genellikle bir ayı piyasasının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmıyor. Evet, bazı istisnalar vardı, ancak çoğu bunu başaramadı. Çoğu altcoin, BTC’nin ATH’sine ulaşmasından sonraki 30 gün içinde zirveye ulaştı ve ardından çöktü ve bir daha toparlanamadı. QNT’yi takip eden bir takım alternatifler göreceğimizi umuyorum.”

Credible Crypto, QNT’nin yükselişinin kripto piyasalarının gerçekten bir ayı piyasasına girmediğini gösterdiğini iddia ediyor.

“QNT yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ayı piyasasında olmadığımıza dair kanıt istiyorsanız, işte burada. Altcoinler bir ayı piyasasının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaz. Bahse girerim, bu düzeltmeden toparlanmaya başladığımızda, diğer altcoinlerden bundan çok daha fazlasını göreceğiz.”

Kaynak: CredibleCrypto

Quant o zamandan beri geri çekildi ve CoinMarketCap verilerine göre yazım sırasında 83.12 dolardan işlem görüyor. Patlamaya hazır kripto para birimi 2021’de 11.04 dolardan piyasaya çıkmasının ardından, bugüne kadar yüzde 700’den fazla arttı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*