Biden’ın diz çöktüğü fotoğraf sosyal medyada gündem oldu


İsrail basını, İsrail Cumhurbaşkanı Reuven Rivlin’in 28 Haziran Pazartesi günü Beyaz Saray’da ABD Başkanı Joe Biden ile bir araya geldiği anlardan yeni bir fotoğrafı kamuoyuyla paylaştı.

Fotoğrafta Biden’ın, Cumhurbaşkanı Rivlin’in Özel Kalemi Ultra Ortodoks Rivka Ravitz’in önünde dik çöktüğü görüldü. Ravitz’in ise o anlarda şaşkınlığını gizleyemediği objektife yansıdı.

Dikkat çeken o anlar sosyal medyanın da gündemine otururken, kısa sürede yayılarak viral oldu. İsrail basını Rivlin’in Biden’a 45 yaşındaki Ravitz’in 12 çocuk annesi olduğunu söylediğini ve bunun üzerine Biden’ın Ravitz’in önünde diz çöktüğünü belirtti.
İlginizi ÇekebilirKongre baskını sonrası verilen sözler tutulmadı... Dev şirketlerden Biden'ın zaferini tescillemeyen isimlere binlerce dolarlık bağışKongre baskını sonrası verilen sözler tutulmadı… Dev şirketlerden Biden’ın zaferini tescillemeyen isimlere binlerce dolarlık bağış

İlginizi ÇekebilirABD Başkanı Biden'dan Beyaz Saray'da 4 Temmuz kutlamasıABD Başkanı Biden’dan Beyaz Saray’da 4 Temmuz kutlaması

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*