Bir model daha MIUI 12.5 güncellemesi aldı


Xiaomi, MIUI 12.5 arayüzünün POCO X3 Pro modelinde indirilebilir hale geldiğini açıkladı. Sınırlı kullanıcıya sunulan güncelleme, yakında tüm POCO X3 Pro kullanıcıları için yayınlanacak.

POCO X3 Pro kullanıcıları için MIUI 12.5 müjdesi

 MIUI 12 için 21.7.5 kodunu kullanan Xiaomi, yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. İddiaya göre şirket, MIUI 13 sürümü için çalışmaların sonuna geldi.

POCO X3 Pro kullanıcıları için MIUI 12.5 güncellemesi yayınlandı.

Xiaomi’nin 21.7.6 kodu ile sızıntılara konu olan MIUI 13 çalışmaları süresince güncellemeleri erteleyeceği iddia ediliyor. Ağustos ayında tanıtılması beklenen yeni sürümün hangi cihazlara geleceği henüz netleşmedi.

MIUI 13 ile ilgili iddialar gündeme gelirken POCO X3 Pro kullanıcılarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. Xiaomi Hindistan Direktörü Anuj Sharma, “Şimdilik sınırlı sayıda kullanıcı için indirilebilir hale gelen MIUI 12.5 güncellemesini kısa süre içerisinde herkese açık hale getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

MIUI 12.5.3.0.RJUINXM güncelleme kodu ile yayınlanan yeni sürümün boyutu ise 830 MB. Haziran 2021 güvenlik güncellemelerini de barındıran MIUI 12.5, diğer cihazlarda yer alan tüm özelliklere sahip.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*