Bu Altcoin projesine 20 Dolar Yatırdı! Uyandı 1,3 Trilyon Dolar…


Georgia’lı bir adam, az bilinen bir Altcoin projesine 20 dolar yatırdıktan sonra uyandığı zaman  fiyatın 1,3 trilyon dolar olduğunu görüyor. Ancak ne yazık ki adam, cüzdanının dünyanın en zengin adamı olduğunu göstermesine rağmen, servetinden hiçbirini çekemiyor ve Coinbase’e müdahale etmesi için dilekçe veriyor.

Altcoin yatırımcısı paralarını çekebilecek mi?

Paralarını bir Altcoin projesine yatıran ve bir gecede milyonerler haline gelen bilgisiz yatırımcıların hikayeleri duyulmamış değil. Ama hiç 20 dolar yatırıp uyandığı zaman trilyoner olan bir adam duydunuz mu? Kriptokoin.com olarak baktığımızda Georgia’da yaşayan adamın hikayesi ilginç ancak küçük bir sorun var. Servetini geri çekemiyor. Hemşirelik öğrencisi Christopher Williamson, bu yıl Şubat ayında piyasaya sürülen az bilinen bir kripto olan Rocket Bunny’ye 20 dolar yatırım yaptı. ‘BUNNY’ kısaltması altında işlem gören Rocket Bunny, web sitesinde DeFi genelinde en çok aranan tokenomikleri birleştirdiğini iddia ediyor. CoinGecko verilerine göre, token 0,000000000040 dolardan işlem görüyor.

Christopher, Coinbase’e sadece 20 $ yatırım yaptı ve bir gecede 65 milyardan fazla katlandı. Uyandığında gözlerine inanamadı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Christopher “telefonumu tekrar yerine koydum ve rüya gördüğümü sandım. Sonra rüya görmediğimi anladım ve telefonumu tekrar elime alıp kontrol ettim ve yatağımdan düştüm” diyor. Adam daha sonra mega servetini geri çekmek için bilgisayarına koştu.

Altcoin

Gerçekten bir gecede trilyoner mi oldu?

Christopher daha sonra bunun bir aksaklık olup olmadığını veya gerçekten tarihin en zengin adamı olup olmadığını test etmek için parasını diğer cüzdanlara taşımaya çalıştı. Servet yeni cüzdana yansımadığında, neyin yanlış gittiğini öğrenmek için Coinbase’e ulaştı. Coinbase, “Ekibimiz şu anda en iyi çözümü bulmak için hesabınızı inceliyor” diye bir e-posta gönderdi. Bugüne kadar Coinbase, hesabına tam olarak ne olduğunu henüz açıklamadı.

Christopher gerçekten bir trilyoner olmadığı hissine kapılıyor, ancak bu duyguyu olabildiğince uzun süre tutmak istediğini söylüyor. Bununla birlikte, eğer gerçekten bu yatırımdan “iyi bir miktar kar” elde edecek olsaydı, alacağı ilk şeyin kız kardeşine bir ev olacağını ifade ediyor. Christopher, ailesine bakmanın yanı sıra, parasını, hastalara bakma ve iyileşmelerine yardımcı olma konusundaki 12 yıllık tutkusunu sürdürmesine izin verecek sağlık kliniklerine de yönlendirecekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*