Bugün Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 20 Haziran 2021 Survivor’da eleme adayı kim oldu?


Survivor’da bugün gerçekleşen dokunulmazlık oyununda en iyi sıralamayı Poyraz, Aleyna ve Ayşe gerçekleşti. Üç isim dokunulmazlık oyununda yarı finale yükseldi. İsmail ve Berkay arasında oynanan oyunu İsmail kazandı ve yarı final eşleşmeleri belli oldu. Peki ama Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 20 Haziran 2021 tarihinde Survivor’da eleme adayı olan isim hakkında bilgiler…

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 

Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda yarı finalde Ayşe Aleyna ve İsmail Poyraz eşleşti. Ayşe ve Poyraz yarı finalde elendi ve finalin adı İsmail Aleyna oldu. Finalde İsmail rakibi Aleyna’yı mağlup ederek kolyeyi kazandı. Survivor’da bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununu İsmail Balaban kazandı. 

Bu akşam eleme adayı kim oldu 20 Haziran 2021?

Survivor’da eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban bir eleme adayı söyledi. Survivor İsmail, ” İçimden gelen bir ismi söyleyeceğim.Kendi takım arkadaşlarımdan söylemek istemiyorum, geriye bir tek isim kalıyor. O da Poyraz.” cümleleriyle eleme adayını belirtti.

Poyraz: Herkesten özür dilerim

Survivor’da haftanın ikinci gitme adayı Poyraz oldu. Poyraz, ”Bu son haftaki hayal kırıklığına uğratan yetersiz performansımdan dolayı potaya girdim. Böyle nasip oldu. Gerçekten beni sevenleri hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. İçim çok rahat. Hepsinin karşılığını alacağıma inanıyorum. Herkes çok çalıştı. Beni 10 kez birinci yapan sevenlerime teşekkür ediyorum. Son potada olduğum için herkesten özür dilerim.” açıklamasını yaptı. 

Yarın kader oyunu oynanacak

Acun Ilıcalı, ”Survivor’ın kader oyunu yarın belli olacak. Yarın ki ada konseyi çok ama çok kritik. Bakalım bizi neler bekliyor.” dedi.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*