Defne Samyeli’nin köpeği Melo öldü


Defne Samyeli, sosyal medya hesabından Melo adındaki köpeğinin vefat ettiğini duyurdu. Samyeli, köpeği Melo’yu kızlarının havuzda boğulmak üzereyken bulup eve getirdiğini ve köpeklerinin ölmesi nedeniyle büyük üzüntü içinde olduklarını söyledi.

Defne Samyeli’nin Instagram hesabından konuyla ilgili yaptığı paylaşım şu şekilde:

“Üzgünüm, kızgınım, yorgunum. Karmakarışığım. Onu bugün görüp sarılacağız, öpeceğiz derken, eğitmeni ‘kaybettik’ dedi. Hayatımızın son üç ayının en önemli neşesi…”

“Derin’le Çağla bir süs havuzunda boğulmak üzere bulup eve getirdi. İnsanlardan çok korkan, tek gözünü kaybetmiş, travmatize bir yavru. Melo..”

“Derin’in şırıngayla su içirip elleriyle beslediği, zaman içinde o korkak yavrudan sevimli ve azgın bir tazıya dönüşen Melo. Kalp hırsızı…”

“BİR DAKİKA GÖRMESE AĞLIYORDU”

“Elimde vileda ve paspasla geçen günlerde hep yeni bir yaramazlık ve tatlılıkla beni benden alan Melo. Bir daha köpek istemiyorum, çünkü çok bağlanıyorum, yeterince uzun kalmıyorlar bizimle diye söylenirken, hayatımızda kalıcı planlarımızı bana artık ‘köpekli’ yaptıran Melo.”

“Deren, Çağla ve bana çocuk gibi sarılan, Derin’e ise resmen bağımlı olan, onu bir dakika göremese ağlayan Melo… Parvovirüs kapmış. Aşısı da vardı, ama yeterli olmamış onu korumaya belli ki.”

“Hayat işte… Olan oluyor. Biz ise acı içindeyiz. Ah Melocuk. Seni çok sevdik çok. Keşke seninle yolumuz çok daha uzun olabilseydi. Tüylü dostlar cennetinde güzelce koş, oyna. Bize hatırlattığın, öğrettiğin, yaşattığın binbir sevgi için sonsuz minnetarım.”

İlginizi ÇekebilirDefne Samyeli'nin kızı Derin liseyi bitirdiDefne Samyeli’nin kızı Derin liseyi bitirdiİlginizi ÇekebilirDefne Samyeli'nin tatil pozlarına beğeni yağdıDefne Samyeli’nin tatil pozlarına beğeni yağdı

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*