Doya Doya Moda All Star şampiyonu kim? Doya Doya Moda'da şampiyonluk heyecanı! Doya Doya Moda'da kim elendi, kim birinci oldu? 9 Temmuz Cuma Doya Doya Moda All Star şampiyonu Birben mi, Ferdanur mu?


Ekranların büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda elenen ve birinci olan isim final bölümünde açıklanıyor. İzleyicilerin merakla beklediği all star final bölümü bugün yayınlanırken kimin elendiği ve şampiyon olduğu belli oluyor. Büyük ödülün sahibi olmak isteyen 4 yarışmacı final bölümünde en yüksek puanı alarak birinci olmak için yarışırken puan durumu jüri üyeleri tarafından belirleniyor. Peki Doya Doya Moda kim elendi, kim birinci oldu? 9 Temmuz Doya Doya Moda All Star şampiyonu açıklandı mı, büyük ödül ne kadar?

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ, KİM BİRİNCİ OLDU?

Hafta içi her gün yayınlanan yeni formatta All Star ismiyle devam eden Doya Doya Moda şampiyonu bugün belli olurken Doya Doya Moda kim elendi kim birinci oldu sorusu da yanıt buluyor…

DOYA DOYA MODA ŞAMPİYON KİM OLDU?

Doya Doya Moda şampiyonu merak konusu oldu.

Doya Doya Moda All Star finalinde 2 haftalık toplam puanlar baz alındı. Doya Doya Moda All Star şampiyonu 218 puan aldı. İkinci olan yarışmacı ise toplam 217 puanda kaldı.

Yarışmanın 3.sü ismi 211 puanla Birben oldu. Birben’e üçüncülük ödülü olarak telefon verildi.

4. olan isim 198 puanla Ferdanur oldu.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*