Dünyaca Ünlü Kâhin: Bu 5 Altcoin Yakında 10x Yapacak!


Dünyaca ünlü kripto analisti ve YouTuber Michael van de Poppe, Bitcoin’e karşı potansiyel olarak 10 kat artabileceğini söylediği beş altcoin projesini açıklıyor. 

Michael van de Poppe: Popüler altcoin SXP, yeni bir ralliyi ateşleyebilir!

Yeni bir videoda kripto stratejisti Michael van de Poppe, kripto-fiat ağ geçidi Swipe’ın yerel tokeni olan SXP’ye yakından baktığını söylüyor. Michael van de Poppe’ye göre, SXP/BTC çiftinin bir sonraki ralliyi ateşlemek için kilit bir seviyeyi alması gerekiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kaydırma işleminin 0.0000053’ün üzerinde tutulduğunu görmek istiyorsunuz. Ardından, kritik direnç bölgesi, 40.700 dolarlık Bitcoin ile çok karşılaştırılabilir. Bu seviyenin (0,000063) kırılması gerekiyor. Bu, kaydırma için kırılırsa, bir sonraki gerçek engel yalnızca bu alanda bulunur (0,000083). 100 günlük MA’nın (hareketli ortalama) üzerine çıkarsa, büyük olasılıkla bu alana doğru ilerliyoruz (0.00083)… Ondan sonra, destek için hareketli ortalamaları ters çevirerek kendimize yeni bir yüksek düşük veririz ve sonra genişlemeye başlayabiliriz. Ve ivmeyi sürdürmek.

Çinli Şirket, Bu 5 Altcoin'e Büyük Yatırımlar Yaptı!

Michael van de Poppe: TOMO/BTC, güçlü bir ralliyi ateşlemek için kilit bir direnç seviyesini kırmalı

Michael van de Poppe’ye göre, 0.000083’ten sonraki direnç 0.00016’dır. Yatırımcının listesindeki bir diğer kripto para, Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu TomoChain’dir. Michael van de Poppe’ye göre TOMO/BTC, güçlü bir ralliyi ateşlemek için kilit bir direnç seviyesini kırmalı. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yükselen momentumu sürdürmek için tutması gereken kritik seviyenin son zamanlardaki en düşük seviye (0,000038) olduğu güzel bir şekilde konsolide ediliyoruz… 100 günlük ve 200 günlük  MA’nın üzerindeyiz. Biraz daha yükseğe çıkıyoruz ve bu nedenle, bu direnç bölgesini (0.00049) kırarsak… Yeni bir ralli dalgası başlatırız.

Michael van de Poppe: ALGO/BTC yükseliş piyasası yapısını korurken patlatacak!

Sırada, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları için bir Blockchain olan Algorand var. Michael van de Poppe, ALGO/BTC’nin yükseliş piyasası yapısını korurken önemli bir destek alanını elinde tutmayı başardığını belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Popüler altcoin Algorand, ALGO’nun tutunması gereken kritik seviye ile ralli yapmaya hazır. Yani büyük olasılıkla, tüm bu daha yüksek ve daha yüksek alçak yapı, yeni zirvelere doğru ilerlemeye devam edecek.

Analist: İzleyin, Bu Altcoin Yakında Coinbase'de Listelenebilir!

Michael van de Poppe: ORN/BTC büyük bir ralli başlatmak için güçlü bir direniş bölgesini ele geçirmeli

Michael van de Poppe, ALGO/BTC’nin ani direncinin 0,000038’de olduğunu söylüyor. Bu seviyenin üzerindeki bir hareketle analiste göre, altcoin bir sonraki 0,000054 direnç alanını hedefleyecek. Kripto analisti, Bitcoin çiftine karşı (ORN/BTC) merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Orion’un fiyat hareketini de izliyor. Michael van de Poppe’ye göre, ORN/BTC büyük bir ralli başlatmak için güçlü bir direniş bölgesini ele geçirmeli. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Orion onu aşarsa (0.0000025), üst direnç bölgesine (0.000043) doğru büyük bir koşu göreceksiniz. Tutulacak alan nedir? Benim çok ilgilendiğim birkaç alan var. Tercihen Orion’un 2.150 Satoshi (0.000215) civarındaki alanı elinde tutmasını istersiniz. Bu devam etmezse, son zamanlardaki en düşük seviye, bakabileceğiniz ikinci destek alanıdır (0,00018).

 Michael van de Poppe: CRV koşmaya başlayacak altcoin projelerinden

Son altcoin projesi, Bitcoin çiftine karşı (CRV/BTC) merkezi olmayan borsa Curve Finance’tir. Analist, boğa piyasasına başlaması için CRV/BTC’nin kırılması gereken kilit direnç alanını vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ama yine de güzel bir toparlanma yaşayacağımızdan şüpheleniyorum, bir başka daha yüksek dip oluşturuyoruz. Bundan sonra momentum oluşturmaya veya hareketler yapmaya devam edebiliriz… Bu direnç bölgesinin (0.00008) üzerine çıktığımızda bu iki seviye arasında fazla bir şey olmadığı için (0.00018) yoğun bir şekilde koşmaya başlayın.

Deneyimli Trader: Bu Altcoin ETH’den İyi ve 2. Sıraya Fırlayabilir!

İşte popüler analist Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, profesyonel analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki BTC ve altcoin tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Usta analist Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*