En Az 2000 3000 40000 TL ve Üzerinde Kredi Kartı Veriliyor, Banka Hızlı Onay Veriyor


Bankalardan kredi kartı kullanmak isteyenler, bankaların kampanyalarını araştırıyorlar. Kredi kartı alacak kişiler, Akbank üzerinden hazır limitli kredi kartı kullanabilirler. Hazır limitli kredi kartı almak isteyenler belirli şartlara göre hızlı ve anında sonuç alabileceklerdir. Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, Akbank’ın sunduğu bu kampanyaya katılabilir ve 2000 TL 3000 TL 4000 TL ve üzerinde hemen onaylı limitinizi öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı kullanımı çok fazla olan ülkemizde, özellikle temassız kredi kartı seçenekleri çıktıktan sonra, daha çok tercih edilmeye başlandı. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde de ilk tercih kredi kartı olmaktadır. Kredi kartları düzenli olarak kullanıldığında oldukça iyi bir alışveriş aracı oluyor. Kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerde kendilerine en uygun bankayı seçmek istiyorlar. Akbank bu bankalardan birisi oluyor. Yapılan son kampanya da Akbank, kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerin kredi kartlarının limitlerinin ne kadar olduğunu hemen söylüyor. En az 2000 TL verilen bu kredi kartı limitleri ile sizlerde kart sahibi olabilirsiniz. Akbank üzerinden verilen kredi kartında, Axess özellikli bir kart alacaksınız. Başvuru yapacak olan kişiler, belirli şartlara uygun olması durumunda bu kredi kartını anında alacaklardır. 

Akbank Onay Nasıl Alınır?

Kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler, belirli şartlara uygunsa kart onayı alabilirler. Kredi kartı kullanmak istiyorsanız, Akbank’ın resmi internet sitesi olan akbank.com sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu site üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay. TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazdıktan sonra kredi kartı başvurusu yapacak, sizin cep telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunu girdikten sonra da başvurunuzu tamamlayacaksınız. Başvuru sonucuda cep telefonunuza mesaj ile gelecektir. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen sonucu verecek ve bu sonuca göre kredi kartı adresinize gönderilecektir. Kredi kartı kullanmak isteyenler, Akbank’ın Axess özelliğinden de faydalanabileceklerdir. 

axess-kredi-karti-basvurusu

SMS ile Başvuru 

Kredi kartına SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız AXESS yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 5990 numarasına mesaj atın. Cep telefonunuz üzerinden yapılan kredi kartı başvuru sonucu 5 dakika içinde sizlere sonuç olarak gelecektir. Bu bankada hesabı olan kişilerde Akbank Direkt uygulamasına girerek, buradan da kredi kartı başvurusu yapabilirler. Üstelik yapılan kredi kartı başvurusu onay alırsa, hemen kartınızın ne kadar onaylandığını da göreceksiniz. Detaylı bilgi ve kampanya hakkında bilgiler için 444 25 25 numarasını arayabilir veya bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*