Evli kadının, eşini bırakıp kaçtığı yufkacıyla sarmaş dolaş pozları ortaya çıktı – Son Dakika Magazin


08.07.2021 12:07

Esra Erol’un programında eşi ve çocuklarını bırakarak yufkacı Muammer Ay’a kaçtığı için günlerce Türkiye’nin gündeminde yer alan Hamide Duman ve yasak aşkının sarmaş dolaş pozları ortaya çıktı. Ailesini terk ederek Ay’a kaçan Duman, sevgilisiyle art arda pozlar verdi. Ay ise bu pozları sosyal medya hesabından paylaşarak adeta herkese nispet yaptı.

Geçtiğimiz aylarda ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına çıkan Mehmet Duran isimli iki çocuk babası Mehmet Duman, eşi Hamide Duman ile aynı adı taşıyan yengesi Hamide Duman’ın yufkacı Muammer Ay’a kaçtığını söylemişti. 17 yıllık eşini ve 2 çocuğunu bırakarak evden kaçan Hamide Duman ise, Ay’ı sevdiğini söyleyerek geri dönmeyeceğini açıklamıştı.

YASAK AŞKIYLA SARMAŞ DOLAŞ POZLAR VERİYOR

Türkiye’nin gündemine oturan olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Eşinin boşanmak için işlemlere başladığı Hamide Duman, birlikte yaşamaya devam ettiği yasak aşkı Muammer Ay ile ilişkisine devam ediyor. Hatta Muammer Ay, Facebook hesabından Hamide Duman ile aşk dolu pozlarını paylaşıyor.

Eltisiyle yufkacıya kaçan evli kadının yasak aşkıyla sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıktı


Son Dakika

Zeynep Bastık'ın düğününde giydiği kıyafetle gündem olan Aslı Bekiroğlu, partide de süper mini elbise giydi 14:06 Zeynep Bastık’ın düğününde giydiği kıyafetle gündem olan Aslı Bekiroğlu, partide de süper mini elbise giydi Şeyma Subaşı ayrıldığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını arşivden çıkardı 13:43 Şeyma Subaşı ayrıldığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan fotoğraflarını arşivden çıkardı Sinovac araştırmasını yürüten bilim insanı Novilia Sjafri Bachtiar korona nedeniyle yaşamını yitirdi 13:37 Sinovac araştırmasını yürüten bilim insanı Novilia Sjafri Bachtiar korona nedeniyle yaşamını yitirdi Eşini terk eden evli kadının, kaçtığı Muammer Ay'la verdiği sarmaş dolaş pozlar gündem oldu 13:25 Eşini terk eden evli kadının, kaçtığı Muammer Ay’la verdiği sarmaş dolaş pozlar gündem oldu ATM'nin haznesinde 18 bin lira bulan adam, parayı kendisi için isteyen kişiden arkadaşları sayesinde kurtuldu 12:12 ATM’nin haznesinde 18 bin lira bulan adam, parayı kendisi için isteyen kişiden arkadaşları sayesinde kurtuldu ABD basını yazdı, Türkiye'nin İHA'sı Kargu-2 için: Uçan katil robotlar gerçek oldu, şimdi ne yapacağız? 12:02 ABD basını yazdı, Türkiye’nin İHA’sı Kargu-2 için: Uçan katil robotlar gerçek oldu, şimdi ne yapacağız? MasterChef Türkiye jürileri, yemeğinden kıl çıkan yarışmacının gözünün yaşına bakmadı 11:48 MasterChef Türkiye jürileri, yemeğinden kıl çıkan yarışmacının gözünün yaşına bakmadı Liverpool, forma kültüründe devrim başlattı! Yeni sezon formalarında büyük değişim 11:11 Liverpool, forma kültüründe devrim başlattı! Yeni sezon formalarında büyük değişim

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*