Gizlice stent takılan İbrahim Tatlıses, “öldü“ haberlerine ateş püskürdü – Son Dakika Magazin


İbo Show’la uzun aradan sonra yeniden ekranlara dönen ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Doktorların ilk muayenesinin ardından Tatlıses’e stent takılması kararlaştırıldı. Ancak bu operasyon, herkesten gizli tutuldu.

PAYLAŞTIĞI VİDEO İLE İSYAN ETTİ

Son olarak Bazı sosyal medya hesapları ‘İbrahim Tatlıses öldü’ haberleri paylaşılınca ünlü türkücü isyan etti. Instagram hesabından bir video paylaşan Tatlıses, “5-6 gündür aleyhimde çıkan bir takım şeyler beni çok üzdü. Ben kendim için üzülmüyorum, beni sevenler için üzülüyorum. Sevenlerimi üzüyorsunuz Allah cezanızı verecek” dedi

Gizlice stent takılan İbrahim Tatlıses, 'öldü' haberlerine ateş püskürdü

“ALLAH ÖLDÜ DEMEDEN ÖLÜNMEZ”

50 senedir kendisinin kullanıldığını söyleyen Tatlıses, “Böyle şeyler yapmayın, ‘yok öldü, yok kalp krizi geçirdi’ ne kriz var ne ölme var. Dimdik ayaktayım Mehmetçiğin dipçiği gibi… Benim üstümden prim yapmayın rica ediyorum sizden. Kendiniz bir şey icat edin. Beni kullanmayın! 50 sene oldu hala kullanıyorsunuz. Allah öldü demeden ölünmez ben bitti demeden bitmez” ifadelerini kullandı.

Gizlice stent takılan İbrahim Tatlıses, öldü haberlerine ateş püskürdü

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*