GTA 6’yı bekleyenler için üzücü haber


GTA 5, 2013 yılında tanıtıldığı günden beridir popülerliğini korumaya ve bir ikon olmaya devam ediyor. Rockstar Games halen daha oyunu geliştirmeyi ve online moda yenilikler eklemeyi sürdürüyor. Fakat son iddialar seri hayranlarını mutlu etmeyecek cinsten. Söylentilere bakarsak GTA 6 için birkaç sene daha beklememiz gerekecek.

GTA’daki Claude karakteri hakkında en ilginç detaylar

GTA’daki Claude karakteri hakkında en ilginç detaylar

GTA 3’ün sevilen karakteri Claude hakkında birçok ayrıntı bilinmiyor. Bir süre sonra oyun severler çoğu detayı gün yüzüne çıkardı.

GTA 6 için en erken tarih 2024!

Battlefield ve Call of Duty ile ilgili sızıntılarıyla ünlü Tom Henderson, GTA 6 hakkında ilginç detaylar paylaştı. Yeni gelişmeleri kendi YouTube kanalından duyuran Henderson, en erken olası tanıtımın 2024 veya 2025 yılında gerçekleşeceğini belirtti.

SDNShiftdelete.net

Henderson’ın açıklamalarına göre, Rockstar Games son zamanlarda geliştirici ekibin rahatlığına büyük öncelik tanıyor ve onları zorlamak istemiyor. Bu nedenle de oyunun tanıtım tarihi uzuyor. Gecikmenin bir diğer nedeniyse şirketin oyunun tamamen kusursuz olarak piyasaya sürmek istemesi.

Söylentilere bakarsak, Rockstar Games, oyunu yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkarmayı planlıyor. Bu nedenle şirket, söz konusu yeni nesil konsolların yaygınlaşmasını bekliyor da olabilir. Son iddia ise, GTA 5 halen popülerken, markanın GTA 6 için biraz daha zaman kazanmak istemesi şeklinde değerlendiriliyor.

Vice City haritası geri dönüyor

Tom Henderson, ayrıca eski iddiaların bazılarını da yalanladı. Oyunun 80’ler veya 90’larda geçeceği dedikodusu bir dönem Grand Theft Auto hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Fakat Henderson, beklenen yeni yapımın daha modern bir ortamda geçeceğini ileri sürdü.

GTA 6 Harita

Tüm bunların yanı sıra, Henderson, oyuna Vice City haritasının ekleneceğini belirtti. Ayrıca oyunun GTA 5 gibi birden fazla ana karaktere sahip olacağı da sızıntılar arasında. Bu karakterlerden birinin teknoloji ve hack tarafında yetenekli bir kadın olacağı da tahmin ediliyor.

Gelen son iddialara göre Grand Theft Auto Online haritası, GTA 6 DLC’leri ile değiştirilebilecek. Bu özelliğinin Fortnite haritası ile benzer mantıkta çalışacağını düşünülüyor. Sızıntılar Grand Theft Auto 6’nın duyurulmasıyla, varsayılan GTA Online haritasına yeni mekanların ekleneceğini de ileri sürüyor.

GTA’daki CJ karakteri hakkında bilmediğiniz ilginç detaylar

GTA’daki CJ karakteri hakkında bilmediğiniz ilginç detaylar

GTA San Andreas ana karakteri CJ hakkında, bilinmeyen birçok bilgi yer alıyor. Bilgilerin bazıları yapımdan, bazıları diğer oyunlardan…

Peki ya siz GTA 6 ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Oyundan beklentilerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz!

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*