Halkbank Daha Önce Vermediği Kredi Kampanyasını Duyurdu, İsteyen Faizsiz Alabilecek, 70000 TL Verilecek


Halkbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Halkbank, temmuz ayının sonuna kadar vereceği bu kredi kampanyasında 70000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlıyor. Halkbank üzerinden alacağınız bu kredilerde banka kendi müşterilerine ve müşterisi olmayan herkese kredi kampanyasından yararlanmasını sağlayacaktır. 70000 TL’ye kadar kredi almak isteyen kişiler bireysel ve ticari bölümlerden bu kredileri kullanabileceklerdir. 70000 TL kredi aldığınız zaman bankadan faizsiz olarak işlem yapmak istiyorsanız bu bankadan daha önce kredi kullanmış bir esnaf olmanız gerekmektedir. Esnaf olan kişilere 12 ay vadeye kadar 70000 TL kredi için banka faiz almayacaktır. Diğer müşteriler için ise banka düşük faiz oranları ile müşterilerine kredi imkanı sunacaktır. Üstelik almış olduğunuz bu kredilerde ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapacaksınız. 

Halkbank kredi kampanyasını internet sitesinden duyurdu. 

Resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile birlikte Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına resmen duyurdu. 70000 TL’ye kadar sadece kimlikle ve gelir belgesiz olarak verilecek bu kredi içinde bazı şartlar vardır. Kredi almak isteyen kişiler, Halkbank üzerinden internet sitesi aracılığı ile kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa, belirli şartlara uygun olması durumunda kredilerini kullanabileceklerdir. Özellikle emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekiyor, Faizsiz kredi kullanmak isteyen kişiler de faizsiz kredi kullanabilmesi için daha önce bu banka üzerinden bir ticari hesabı olması ve esnaf olması gerekmektedir. Normal şartlarda bankalar kredilerde 36 ay vadeye kadar işlem yapıyor. Bu kredilerde ise aylık ödeme imkanı sizlere sunuyor. Halkbank, yapmış olduğu bu krediyle birlikte ek kredi ödemelerinizin ilk taksidini üç ayı ertelemeli yapabilir ve daha sonra da 3 aydan 3 aya ödeme yapma imkanı sizlere sunmaktadır. 

halkbank-kredi-70000

Kredi başvurusu nasıl yapılacak? 

Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi başvurularını, banka şubelerine giderek yapabileceklerdir. Ayrıca bankanın internet bankacılığını kullanan kişilerde düşük faiz oranlarıyla ve masrafsız kredi seçenekleriyle 70000 TL yi krediyi hemen hesaplarına atabilirler. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu olmuyor. Yapmış olduğunuz kredi başvurusu internet sitesi üzerinden olacaksa en fazla 50000 TL’ye kadar yapılıyor. 50000 TL’ye kadar onay alan kişiler gelir belgesi ve kimlikleri ile, Halkbank şubesine giderek bu kredi limitini 70000 TL’ye çıkartabilirler. 

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*