ING Bank Tüm Kredi Kartı ve Kredi Borçlarınızı Kapatıyor Aylık 383 TL Taksitle Geri Ödüyorsunuz! Talep Patlaması… – TurkishNY Radio


Farklı bankalardan alınan kredi kartları, kullanılan kredileri, kredili mevduat hesapları gibi destekler, bir noktadan sonra farklı faiz oranları ve ödeme tarihleri nedeniyle çeşitli sorunlar oluşturabiliyor. Tüm bu kredi borçlarının tamamını tek bir bankada birleştirmek, aylık ödeme tutarını daha makul ve daha uygun bir seviyeye indirmek artık elinizde. ING Bankası, hazırladığı Borç Transferi kampanyasıyla, farklı bankalarda bulunan kredi borçlarınızı ING’de, 36 aya kadar dilediğiniz vadede birleştirmenize olanak sağlıyor.

Borçlarımı nasıl transfer ederim?

Farklı bankalarda bulunan kredi borçlarınızı bir araya toplamak ve aynı faiz oranıyla yeniden kredilendirilmesini sağlamak kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. İhtiyacınız olan miktarı belirledikten sonra, 3.000 ile 80.000 TL arasında kredi kullanımı için başvuruda bulunabilirsiniz. İhtiyacınız olan miktar için yaptığınız başvuru süratli bir şekilde sonuçlandırılıyor. Başvurular, kişinin ödeme yeterliliği ve Findeks puanına göre farklı faiz oranlarıyla kullandırılıyor.

Borç Transferi Katılım Şartları Nelerdir?

3 ile 36 ay vade arasında tercihe bağlı olarak Borç Transferi başvurusunda bulunabilirsiniz.
Başvurular, başvuru sahiplerinin ödeme yeterliliklerine ve vade sürelerine göre %1,54 ve 2,59 arasında değişen faiz oranları kullanılarak sonuçlandırılıyor. Kredi notu 1850 ve üzerinde olan başvuru sahiplerine uygulanan faiz oranı en düşük oran olan % 1,54.
ING Bank müşterileri, ING İnternet şubesi, ING Mobil ya da bankanın internet şubesinde bulunan “Hemen Başvur” butonu aracılığıyla başvurunuzu yapabiliyor ve onaylandığında hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
Banka müşterisi olmayanlar başvurularının onaylanmasının ardından, gerekli belgelerin kurye aracılığıyla bankaya ulaştırılmasından sonra krediyi kullanabiliyorlar.
Sunulan Borç Transferi kampanyası, aynı zamanda ile geri ödemelerin 3 ay boyunca ertelenebilmesi avantajına da sahip.

Örnek geri ödeme planı

10.000 TL Borç Transferi gerçekleştirildiğinde, 36 ay vadede geri ödeme söz konusuysa, aylık olarak ödenecek geri ödeme 383 TL oluyor. Bununla birlikte bu geri ödeme aynı zamanda başvuru sahibinin kredi notuna bağlı olarak uygulanan en düşük faiz oranına göre hesaplanmıştır. Aynı şartlarda ancak kredi notu daha düşük olan başvuru sahipleri, daha yüksek aylık geri ödeme miktarıyla ödemelerini yapabilirler.
Talep edilen miktar, ödeme vadesi ve bunun yanında kredi notu ve ödeme performansına bağlı olarak farklı faiz oranlarına sahip kredi kullandırılması avantajı, ING Bank’ın tüm kredi destek paketlerindeki genel yaklaşımıdır.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*