Kenan İmirzalıoğlu korkuttu! Hastaneden çıkarken görüntülendi


Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki akşam İstanbul’da bulunan bir özel hastaneden çıkarken görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmirzalıoğlu, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

“İyiyim, korkmayın”

 Kenan İmirzalıoğlu, “Korkulacak bir durum yok. Hastaneye vitamin desteği almak için geldim” dedi.

Geçtiğimiz aylarda gazetecilere açıklamalarda bulunan Kenan İmirzalıoğlu, dijital mecra projelerine sıcak baktığını belirtmişti. Kenan İmirzalıoğlu, “Bu tarz projelerde; örneğin üç ay çekim yapıyoruz ve bitiriyoruz. Bence daha iyi ve güzel. Bana sunulan projeler olursa neden olmasın?” şeklinde konuşmuştu.

Kurtlar Vadisi Kaos için görüşmem olmadı”

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalığoğlu’nun Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde oynayacağı iddia edilmişti. Ancak yıldız oyuncunun açıklamaları durumun hiç de öyle olmadığını gösterdi.

Kim Milyoner Olmak İster dışında başka projeleri de olduğunu, konuşmaların sürdüğünü anlatan ünlü oyuncu, Kurtlar Vadisi Kaos dizisiyle ilgili bir görüşmesinin olmadığını da net bir şekilde şu sözlerle ifade etti:

“O yanlış anlaşıldı. Kurtlar Vadisi öyle bir görüşmem yok. Geçen sefer de aynı şeyi söylemiştim ama, yanlış anlaşılmış, yeşil ışık yakıyor diye. Öyle bir şey yok. Ortada bir ışık falan da yok.” Kaynak: Snob Magazin

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*