PES 2022 söylentisi, oyuncuların tüylerini diken diken etti


PES 2022 futbol tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Her yıl olduğu gibi bu sene de yapım hakkında birçok söylenti çıkmaya başladı. Ortaya atılan son iddialar ise oyuncuları heyecandan adeta ayağa kaldırdı. İşte o çok şaşırtacak dedikoduların ayrıntıları…

Konami’den PES 2022 demo sürprizi!

Konami’den PES 2022 demo sürprizi!

PES 2022 oyuncuların karşısına çıkıyor. Konami merkla beklenen futbol oyunu için açık beta test sürecini başlattığını duyurdu.

PES 2022 tamamen ücretsiz olarak piyasaya sürülebilir

Sızıntılara göre yeni nesil Pro Evolution Soccer 2022 büyük bir çıkış gerçekleştirecek. Çünkü PES 2022’nin tamamen ücretsiz oynanabileceği söylentileri dönüyor. Konami son birkaç yıldır oyunun MyClub moduna odaklanan alternatif sürümü PES Lite‘ı piyasaya sürüyor. Burada belirtilen durum PES 2022’nin bunun daha ötesine geçeceğinden bahsediyor.

PES 2022 hakkında çıkan söylenti hayranları sevindirecek

Bir VGC podcast‘inde Editör Andy Robinson bu yıl piyasaya çıkacak oyunla gerçekten bir şeylerin değişeceğini ve ücretsiz olarak sunulabileceğini ima etti. Ancak bir kaynak belirtmedi. Yalnızca duyduklarının bu olduğunu söyledi. Ancak bu söylem seri ve genel olarak spor oyunları için sismik bir değişikliği ifade ediyor denildi.

PES daha önce benzeri görülmemiş bir hamle yaparak eFootball PES 2021: Season Update ile geliştirmeye bir yıl ara verdi. Böylece kendini arka planda Unreal Engine oyun motoruna geçişe odakladı.

PES serisinin sevilen modu Ana Lig endişe oluşturuyor

Söylentilere göre Free-to-play (oynaması ücretsiz) bir oyun tarzına geçiş Master League (Ana Lig) ve serinin diğer tek oyunculu modlarını sevenler için endişe oluşturuyor. Ne gibi bir tedirginlik olduğu belirtilmedi.

FIFA futbol alanında hüküm sürmeye devam ediyor. Ancak çoğu hayran daha doğru top fiziği ve gerçekçi yapay zeka ile PES‘i üstün görüyor.

Yakın zamanda Konami online performans testi yayınladı

Konami tarafından oyunculara sunulan Online Performans Testi yalnızca konsollarda yer aldı. Şirket bunun öncesinde herhangi bir duyuruda bulunmadı. Genel olarak hayranlar oynanış ve top fiziği açısından pek memnun kalmadılar. Ancak oyunun başında bu tip konuların şu anlık önemsenmediği bilgisi yer alıyordu. Yanı sıra bu ayın sonunda net bir açıklama yapılması planlanıyor.

Sizlerin PES 2022‘den beklentileriniz neler?

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*