Popüler Kripto Para Analisti Elindeki Tüm ETH’leri Satıp Tek Bir Altcoin Aldı! – Bitcoin Sistemi


Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) Mart 2020’de yaşadığı düşüşü başarılı bir şekilde aylar öncesinden tahmin ederek ünlenen analist Crypto of Capo, şimdilerde ise çoğunlukla altcoin analizleri yapıyor. Popüler kripto para analisti ilginç bir şekilde tam da toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum harekete geçtikten sonra elindeki bütün ETH’leri sattığını açıkladı.

Capo, ADA Aldı!

Capo, 135.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamada, ADA/ETH işlem çiftinin oldukça iyi gözüktüğünü vurgulayıp elindeki ETH’lerin geri kalanını bunun için sattığını belirtti. Bu da analistin ETH satarak ADA aldığını kanıtlıyor. Analist geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada ise elindeki ETH’lerin %75’ini sattığını belirtmiş ve fiyat bunun devamında 2.000 doların altına kadar sarkmıştı. ETH fiyatının analistin belirttiği tarihten sonra sert düşmesi ise bir kere daha Capo’nun ne kadar haklı olduğunun görülmesini sağladı.

Capo, ADA’nın aynı zamanda önde gelen kripto para birimleri arasında en iyi görünenlerden birisi olduğunu belirterek bunun teknik görünümünün bir hayli olumlu olduğuna dikkat çekti. Analiste göre ADA/ETH paritesinde 57.000 SATS seviyesine gelinmesi, ADA için uçuşun onaylanması anlamına geliyor.

Ünlü analist buna ek olarak lider kripto para birimi hakkında da bir açıklamada bulundu. Capo, 30.000 doların önemli bir destek olduğunu belirterek yakın zamanda 42.000 dolara kadar yükseliş görüleceğini düşünüyor. BTC fiyatı an itibarıyla ise 35.000 dolar ila 36.000 dolar arasında yatay seyrediyor.

 

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*