PTT’den Hesap Açanlara 45 Dakikada Anında Mobil Onaylı 20.000 TL Veriliyor! Başvuru Tarihi Açıklandı… – TurkishNY Radio


Pandemin getirdiği zor şartlarda yaşamını sürdürmeye çalışan vatandaşlarımız için bir destek daha duyuruldu. Bu destek kapsamında yalnızca PTT’den hesap açmak ve mobil başvuruda bulunmak yeterli. Süreç sonunda 20.000 TL anında hesabınıza geçecek.

Yeni kredi ürünlerinin geliştirme çalışmalarına aralıksız devam eden kuruluşlar yeni sundukları mobil onaylı kredi ile PTT’de açılmış olan hesaplara 45 dakika içerisinde ödemeyi aktarıyorlar.

20.000 TL Kredi Desteği

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından sunulan bu kredi fırsatı ile çiftçilere tam 20.000 TL kredi desteği sağlanacak. Yapılması gereken tek şey KORBİS üzerinden kredi talepleri alınacak. Sanal pos ile yapılacak doğrulama sonrasında onaylanan kredi tutarı PTT’de açılmış hesaba 45 dakika içerisinde aktarılacak. Evet yanlış duymadınız sadece 45 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçecek.

İlk aşamada maksimum kredi limiti 20.000 TL’ye kadar olabilecek. Mobil onaylı kredi uygulaması 1 Temmuz itibariyle devreye alınabilecek. Yani bu kredi desteğine şu anda başvuru gerçekleştirmek mümkün değil fakat bu tarihi bir kenara not ederek takip etmek ve başvuru sürelerini kaçırmamak gerekiyor.

Tarım Kredi olarak üreticilere uygun koşullarda finansmana erişmelerini sağlamak için yapılan bu uygulama ile çiftçilerimiz rahat bir nefes alacak.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Krediye başvuru yapabilmek için KORBİS’e giriş yapmanız gerekiyor. KORBİS’e giriş yaptıktan sonra mobil onaylı nakit krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Fakat unutmadan tekrar hatırlatmak fayda var başvurular 1 Temmuz’da alınmaya başlanacak. Sonrasında sanal pos ile bir doğrulama gerçekleştirilecek. Bu doğrulama sonrasında geriye hiçbir şey kalmıyor. PTT’de hesabınız bulunuyorsa bu para sadece 45 dakikada hesabınıza geçecek.

Fakat bu noktada PTT hesabını büyük önem arz ediyor. Eğer bir PTT hesabına sahip değilseniz en yakın PTT iş yerine giderek kendinize bir hesap açılışı yaptırmanız gerekiyor bunun için yapmanız gerekenleri PTT memurları sizlere detaylı bir şekilde açıklayacak. Bu krediye başvurmadan önce eğer yoksa öncelikle bir PTT iş yerine giderek hesap açılışı yaptırmalısınız.

Kredi ile daha detaylı bilgi için Tarım Kredi ile iletişime geçebilir ve duyuruları takip edebilirsiniz. 1 Temmuz itibariyle başlayacak olan başvurular için merak ettiğiniz tüm sorulara kurum üzerinden ulaşabilirsiniz.

İŞKUR Yeni İlanları Yayınladı! Tam 5000 TL’ye Çalışacak Elemanlar Aranıyor! Fakat Bulamıyorlar…

https://www.turkishnyradio.com/bu-ay-denizbanktan-kredi-karti-alanlara-600-tl-veriliyor-suresi-bitmek-uzere-h788.html

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*