Seda Sayan 5 Ünlü Sanatçı ve Ekran Yüzünü İşinden Edip Koltuğa Kendisi Oturmuş! İşte Seda Sayan Mağduru Ünlüler – TurkishNY Radio


Geçtiğimiz haftalarda Star TV’de gündüz kuşağı programı yapan Demet Akalın ve Alişan’ın kanal ile sözleşmelerinin bitmesiyle başlayan tartışma yepyeni gelişmelere sebep olmuştu. Onlarca yıldır Türk televizyonlarında ekran yüzü olarak yer alan Seda Sayan, yeni sezonda Star TV ile anlaşmış; bu durum, hem Alişan hem de Demet Akalın tarafından tepki ile karşılanmıştı.

demet akalın, seda sayan, alişan

Demet Akalın, Seda Sayan yüzünden işinden olduklarını ima etmişti. Seda Sayan ise zaten sözleşmenin sona erdiğini, dolayısıyla kendisinin hiçbir suçunun olmadığını aktarmıştı.

İki Taraf Birbirine Girmişken Geçmişin Karanlık Yüzü Ortaya Çıktı

demet akalın ve seda sayan

Demet Akalın duruma çok bozulmuş olacak ki Instagram hesabından Seda Sayan’ı engellemişti. Alişan her ne kadar program partneri Akalın kadar agresif bir tutum izlemese de partnerine destek olarak tepkisini dile getirmişti. Seda Sayan ise “Ben hiç kimseyi işinden etmem, ekmeğiyle oynamam” açıklamalarıyla kendisini savunmuştu. İki taraf karşılıklı olarak açıklama yaparken bir anda geçmiş hatırlatıldı.

Seda Sayan Onları da İşinden Etti mi?

onur büyüktopçu

Hafızamızı biraz zorlarsak birkaç yıl önce bitmiş Yemekteyiz efsanesi Onur Büyüktopçu ile tekrar şahlanışa geçmişti. Program Acun Ilıcalı’nın TV8’inde çok başarılı sonuçlar elde ediyordu. Bir sezon Onur Büyüktopçu’nun efsane moderatörlüğünde tamamlandıktan sonra program yeni sezonda Seda Sayan’ın sunumu ile devam etmişti.

Aynı Durumu Fatih Ürek de Yaşadı

fatih ürek

Kanal D’nin çok konuşulan ve her bölümüyle ayrı bir gündem yaratan Gelinim Mutfakta isimli gündüz kuşağı yarışması da uzun süre Fatih Ürek’in sunumuyla devam etmişti. Öyle ki Fatih Ürek, uzun süreli ekran orucunu bu programla bozmuş ve başarılı sonuçlar elde ederek programı reyting listelerinin üst sıralarına taşımayı başarmıştı. Fakat bir süre sonra programın sunucusu Fatih Ürek’in yerine Seda Sayan getirilmişti.

Şimdi Bir de Ebru Yaşar Vakası Ortaya Çıktı

ebru yaşar

İddialara göre Demet Akalın ve Alişan’dan boşalan gündüz kuşağı programı için Star TV yönetimi Ebru Yaşar ile anlaşmış. Fakat Seda Sayan araya girerek kanalın yeni sezondaki yeni gündüz kuşağı yüzü olmaya çalışmış.

Tüm Bunlar Bir Tesadüf mü?

seda sayan yemekteyiz

Profesyonel dünyada tabii ki her şey yaşanabilir. Herkesin yeri, başka bir isimle doldurulabilir. Fatih Ürek, Onur Büyüktopçu, Demet Akalın, Alişan, Ebru Yaşar derken tam 5 ismin koltuğuna Seda Sayan’ın oturması ise biraz seyircilerin aklını karıştırmış gibi görünüyor. Seda Sayan, her seferinde kimsenin ekmeğiyle oynamadığını aktarıyor. Belki de kanallar ve yapım şirketleri, eski sunucuların yerini en iyi Seda Sayan ile dolduracaklarını düşündükleri için bu isme yöneliyordur.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*