Sedat Peker, Korkmaz Karaca görüşmesinin ekran görüntüsünü paylaştı


DUVAR – Hakkında organize suç örgütü liderliğinden yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker, Deniz Baykal ve Korkmaz Karaca ile ilgili iddialarının ardından, Karaca’nın kendisi ile görüşmek istediği iddialarını reddetmesinin aksini gösteren bir yazışmanın ekran görüntüsünü paylaştı.

Yazışmalarda, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca Karaca’nın ‘Tamer’ isimli birine ‘görüşmenin haftaya kalacağını söylediği’ görülüyor.

‘BENCE BAYKAL DAHA BÜYÜK REZİLLİKLER YAŞAMASIN’

Öte yandan Deniz Baykal’ın da hakkında dava açacağını öğrendiğini söyleyen Peker, mesajında “Deniz baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur” ifadelerine yer verdi.

Üçüncü mesajında Korkmaz Karaca için “Adadan kovacağız” ifadelerini kullanan Peker, dördüncü mesajında ise şu ifadeleri kullandı:

“Telefonuyla görüştüğümüz diğer arkadaşın ismi patlamasın diye onlardan bahsetmeyeceğim. Ancak tüm Türkiye’nin tecrübe ettiği üzere, beni yalanlayanlardan hiç hoşlanmam.”

Sedat Peker son paylaşımında ise bu akşam yapacağı açıklamanın ardından “SBK Holding’te yaşananların devede kulak kalacağını” yazdı. (HABER MERKEZİ)

 

 

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*