Sedat Peker’den yeni iddia: Süleyman Soylu, Peker için 14 kişilik ekip mi oluşturdu?


Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun kendisi için 14 kişilik bir ekip kurduğunu öne sürdü.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni bir iddiayı öne sürdü. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun organize suçlarla mücadele şubesinde kendisi için 14 kişilik bir ekip oluşturduğunu öne sürdü. 

Ekibin başına getirilen amirin Mardin’de tayin edildiğini de iddia eden Peker, ”Benimle ilgili ne kadar çalışma yaparsa yapsınlar hiçbir şey bulamayacaklar” ifadelerini kullandı. 

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1-süslü süleyman, organize şubenin içinde çeşitli şubelerden getirip tayin edip oluşturduğun 14 kişilik ekip varya, başlarına da Mardin’den Hakan isminde bir amir getirmişsin, benimle ilgili ne kadar çalışma yaparsa yapsınlar hiçbir şey bulamayacaklar.

2-Kendinden emin olmayan bir adam senin de içinde olduğun haramilere savaş açmaya cesaret edemez. Bunu da nasıl öğrendim diye merak edeceksin. Sana demiştim ya vatan fedaileri, serdengeçtiler, vatan delileri her yerdeler. Onlar birbirini tanımadan, birbirini deli gibi severler.

3-Şunu sakın unutma, vatan fedailerinin, serdengeçtilerin, vatan delilerinin arasında gözle görülmeyen bağlar vardır.”

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*