Show Tv’den Final Haberi Geldi! Cam Tavanlar Final Tarihi Belli Oldu!


Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerinde yer aldığı Cam Tavanlar dizisinden kötü haber geldi.

Ojo Pictures ve Show Tv’nin büyük bir beklenti ile başlattığı Cam Tavanlar dizisi reytinglerde varlık gösterememeyi sürdürdü.

Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın yer aldığı ancak ikilinin uyumu geçer not almayan dizi Cam Tavanlar kötü gidişatını sürdürdü. Beklentileri karşılayamayan diziden kötü haber geldi. Final kararı açıklandı.

Cam Tavanlar dizisi reytinglerde bir türlü varlık gösteremedi. Dizinin başrol oyuncularının uyumu da pek gündem olamadı. Hal böyle olunca dizinin reytingleri bir türlü yükselemedi. Son olarak Vedat Milor diziye dair övgü dolu bir yazı yazmış ancak dizi yine de reytinglerini yükseltemediği gibi reklam suçlaması ile karşılaşmıştı.

Cam Tavanlar dizisi için sona gelindi

Yaz dizileri  bu sezon oldukça kötü reytingler elde etmiş bunlardan en kötü sonuçları ise Show Tv’nin dizisi Cam Tavanlar almıştı.

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başlrolünde yer aldığı dizi içi büyük umutlar vardı ancak dizi beklentinin çok altında kalınca finalden kaçamadı.

Show Tv dizinin fişini çekti. Ojo Pictures, Cam Tavanlar için Hekimoğlu dizisini bitrimişti. Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı ve yeni dizi reytinglerde oldukça kötü ilerledi.

Ve beklenen final haberi geldi. Cam Tavanlar final tarihi belirlendi. Show Tv’nin yeni yaz dizisi Cam Tavanlar final bölümü ile Temmuz ayının sonunda ekranlara veda edecek.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*