SON DAKİKA: Survivor’da kim elendi? 22 Haziran 2021 Survivor SMS oy sıralaması belli oldu mu?


Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı (25. hafta SMS oylaması) 22 Haziran 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 22 Haziran 2021 Salı Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusu hakkında bilgiler… 

Survivor’da kim elendi 22 Haziran 2021?

Survivor’da elenen isim belli oldu. Survivor’da eleme potasında Poyraz, Ayşe ve Berkay yer alıyordu. Survivor 2021’de hayallerine veda eden isim belli oldu.

Yarın canlı oyun oynanacak

Acun Ilıcalı, ”Bu akşam Survivor’da veda edecek isim başrol olarak veda edecek.” dedi. Yarın Survivor’da 3 yarışmacı finale çıkmak için mücadele edecek. 3 yarışmacı canlı yayında birbiriyle yarışacak ve 5 olan finale çıkacak. Ardından 10 olan kazanacak. 

‘Kalbim duracak’

Ayşe’nin elenen isim belli olmadan önce ‘Kalbim duracak yeminle, bayılacağım.” demesi dikkat çekti.

Berkay ise ‘Allahım kalbim çıkacak yerinden” diyerek karşılık verdi.

Survivor SMS sıralaması belli oldu mu?

Survivor 22- 23 Haziran   SMS oylaması sonucu elenen isim belli oldu. Survivor 2021’e veda eden isim Berkay oldu.

Berkay, ”Burada çok güzel şeyler yaşadım. Bir hayalin ucuna tutundum. Burası bana çok uzakta, hayallerimdi. Gerçekten bir hayaliniz varsa burası hiç uzak değil. Ben çok istedim. Hayalim olan yeri gördüm ve çok çabaladım. Burası gerçekten benim istediğim ve kendimi bulabileceğim bir yerdi. Hayallerimi yaşadım. Çok güzel arkadaşlıklar biriktirdim.” açıklamasını yaptı. 

”6 hafta önce final koltuğunun bir tanesi Berkay’ındır diye düşünüyordum”

Acun Ilıcalı, ”6 hafta önce bana Survivor yarışmasını kim kazanır deseler Berkay derdim. Seni bütün gençlere örnek olarak gösterirdim.” açıklamasını yaptı. Ilıcalı, ”Tek bir hata yaptın. İyi niyetli bir hata olduğu için söylüyorum. O iyi niyetli hatayı da hangimiz yapmıyoruz ki? Ben bundan sonraki hayatında çok güzel bir yer edindiğini düşünüyorum. Gerçek anlamda söylüyorum, seni gerçekten sevdim ve 5 hafta önce 6 hafta önce final koltuğunun bir tanesi Berkay’ındır diye düşünüyorum.” cümlelerini belirtti.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*