Sony, dalga konusu olan PS5 reklamını yayından kaldırdı


Sony, bu kez de kaldırılan Sony PlayStation 5 reklamı ile gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yayınlanan Sony PlayStation 5 reklamı, kullanıcılar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Sony, yaşanan olay sonrasında reklamı kaldırdı.

Sony, Twitter’da yayınladığı reklamı için geri adım attı

Sony, PlayStation 5 modelini piyasaya sürdüğünde tasarımı nedeniyle birçok kişi tarafından eleştirildi. Cihaz standının kullanımı zor olması satın alan kişiler tarafından gündeme getirildi.

Sony, geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve yoğun eleştiriye maruz kaldığı PlayStation 5 reklam videosunu kaldırdı.

PlayStation 5 reklamı ile gündeme gelen şirket, Twitter üzerinden bir babanın oğluna God of War hikayesini anlattığı video yayınladı.

Yayınlanan videoda baş aşağı duran PlayStation 5, kullanıcıların dikkatini çekti. Birçok kullanıcı videoyu eleştirirken reklam kısa süre içerisinde gündem oldu.

Xbox, FPS Boost teknolojisini geliştirmeye devam ediyor

Xbox, FPS Boost teknolojisini geliştirmeye devam ediyor

Xbox, geçtiğimiz aylarda duyurmuş olduğu yeni teknolojisi FPS Boost için oyun desteğini genişletmeye hazırlanıyor.

Reklam videosunu sadece Twitter’da paylaşan Sony, kısa bir süre sonra videoyu kaldırdı. Bazı analistler reklam çekimi sırasında yaşanan aksaklıktan dolayı cihazın bu şekilde kullanıldığını tahmin ediyor.

Sony, geçtiğimiz yıllarda eleştirilen PS Vita reklam videosunu da kaldırmıştı. YouTube kanalında yayınlanan video, birçok kişi tarafından yanlış algılanması nedeniyle kısa süre sonra silindi.

Şirketten kaldırılan reklam videosu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi. Reklamın revize edilip tekrar yayınlanıp yayınlanmayacağı da merak konusu.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*