Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Facebook, Whatsapp ve instagram ne zaman düzelecek?


Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Whatsapp ve instagram neden girmiyor? Whatsapp ne oldu? İnstagram’a ne oldu merak ediliyor! Sosyal medya en çok girilen uygulamaları whatsapp ve instagram erişim sağlanamıyor!

Whatsapp çöktü mü?

Whatsapp 19 Haziran cumartesi günü çöktü! Whatsapp erişim sağlanamıyor. En çok kullanılan sosyal medya uygulaması Whatsapp giriş yapılamıyor. Whatsapp ne zaman düzelecek bilinmiyor. Whatsapp beraber çöken başka uygulamalar da var!

İnstagram çöktü mü?

İnstagram 19 Haziran tarihinde çöktü! İnstagram erişim sağlamıyor. En çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan İnstagram erişim problemi yaşıyor. İnstagram sonra Facebook’ta çöktü!

Facebook çöktü mü?

Aynı sunucu da yer alan Whatsapp sonrası instagram hemen ardından FAcebook çöktü! Facebook 19 Haziran 2021 erişim sağlanmıyor. Facebook ne zaman düzelecek bilinmiyor!

Facebook, instagram ve whatsapp çöktü!

İnstagram, Whatsapp ve Facebook aynı anda çöktü! En çok girilen uygulamalara erişim problemi yaşanıyor. İnstagram, Whatsapp ve Facebook ne zaman düzelecek merak ediliyor! 

Ancak problemin Türkiye’de değil, dünya genelinde olduğu öğrenildi.

Whatsapp, instagram ve Facebook ne zaman düzelecek?

Whatsapp, instagram ve Facebook konuyla ilgili henüz açıklama yapmadı ancak gün içerisinde problemin çözülmesi bekleniyor.

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*