Yapı Kredi, Vakıfbank ve Akbank 90 Gün Ertelemeli Kredi Duyurdu! 125.000 TL Almak Mümkün! – TurkishNY Radio


Yapı Kredi, Vakıf Bank ve Akbank tarafından vatandaşlara duyurulan yeni kredi fırsatlarında 3 aya kadar krediyi erteleme şansınız var. Bugün aldığınız bir krediyi 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz. Müşterilerinin her daim arkasında olduğunu hissettiren bankalar, bugünlerde peş peşe yeni kredi fırsatlarını vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Konut, ihtiyaç, eğitim gibi birden fazla alanda birbirinden farklı krediler ile müşterilerinin ihtiyacını karşılayan bankalar; 3 ay ertelemeli kredi fırsatıyla müşterilerinin yüzü güldürmeye devam ediyor.

Vakıf Bank, Yapı Kredi ve Akbank tarafından duyurulan 3 ay ertelemeli kredilerin özelliklerine ve koşullarına hep beraber bakalım!

Yapı Kredi’nin müşterilerine sunmuş olduğu bu kredi kampanyasında 36 aylık bir vade fırsatı karşımıza çıkıyor. Başvurular, Yapı Kredi mobil ya da Bireysel İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek de başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube yoluyla başvuru yapmak için , kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmeniz gerekiyor. Mevcut kampana seçildikten sonra; kredinizin ilk taksit tarihi siz değiştirmedikçe kredi başlangıç gününden 120 gün sonrası olacak şekilde düzenleyecektir. Kampanyanın 36 aylık vadesi, ödemesiz döneme dahildir. Ayrıca en fazla 90 gün öteleme seçeneği bulunmaktadır.

VakıfBank’ın sunmuş olduğu kredi kampanyası ise müşterilerine oldukça esnek bir ödeme planı sunuyor. SMS ile başvuru kabul eden VakıfBank’ın ihtiyaç kredisine başvurmak ise oldukça basit; Aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. Örnek olarak; KREDI 11111111111 3000 yazıp 5724’e gönderebilirsiniz.

Ayrıca kredinizi; aylık eşit taksitli, artan taksitli, azaltan taksitli, 3  ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

3 bin TL’den 125 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli ve %1,51 faiz oranıyla kredinizi alabilirsiniz. Örnek ödeme planı:

3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunan bankalardan bir diğeri de Akbank. Akbank’ta kredinizi şimdi alıp tam 3 ay sonra ödemeye başlıyorsunuz. 100.000 TL’ye kadar kredinizi 36 ay vadeli %1,63 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Başvurunuzu Akbank’ın mobil bankacılığından, internet şubesinden ya da çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Eğer şubeden başvuru yapacaksınız, Akbank’ın sizden istediği bazı belgeler var:

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi,
  • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu,
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi.

50 bin TL için örnek ödeme planı aşağıdaki gibidir:

KAYNAĞI GÖR

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*