Evet Doğru Görüyorsunuz Bu Bir Mucize | www.corek-otu-yagi.com

Nadir Görülen Bir Beyin Rahatsızlığıyla Dünyaya Gelen Bir Çocuğun İnanılmaz Hayatta Kalma Öyküsü

Vazgeçmeyi önerdiler, reddettiler ve oğulları onları sevgiyle dolduruyor

Doktorlar hamilelik sırasında bebeğin beyninde bir hastalık tespit ettiler, ancak ebeveynler devam etmeye karar verdi. Bir yıl sonra ilk doğum günlerini kutladılar.

“Bize bebeğin duyu duymayacak, görmeyecek veya hiçbir duyuya sahip olmayacağını, aç olduğu zaman iletişim kuramayacağını, normal bir yaşam yaşamayacağını, bizim için çok zor olduğunu, istediğimiz zaman aldırabileceğimizi söylediler . ”

Bu dramatik hikaye, yaşam sevgisi sayesinde, ABD’li bir çift olan Brandon ve Brittany için geçmişte kaldı.

2014 yılında uzmanlar, hala karnında bulunan bebeklerinin, daha iyi şiddetli deformasyonlara neden olan “düz beyin” olarak bilinen bir hastalık olan “lizensefali” yaşadığını bildirdi .

Doktorlar kürtaj önerdiler. Cevap büyük bir hayır oldu ve hayat onlara heyecan veren bir hediye verdi: Her şeye rağmen küçük Jaxson’un ilk doğum gününü kutladılar.

“Bu bir mucize, Jaxson’un yaşadığı her şeyden sonra, teşhisi, birkaç sağlık ekibinin şüpheleri ve teşhislere rağmen, hala burada, her zaman olduğu gibi güçlü, sadece bir beslenme tüpüne bağlı olarak ve duyabiliyor bak, konuş, gül ve her gün daha fazlasını öğren.” işte hayatın gerçeği.

 

Bugün hiç Elhamdülillah dedin mi?

Bugün hiç Elhamdülillah dedin mi?

21 Haziran 2019 admin 0

Elhamdülillah nedir, ne anlama gelir? Elhamdülillah demenin önemi ve sevabı nedir? Elhamdülillah zikrinin anlamı ve fazileti… Elhamdülillah sözlükte “Hamd Allah’a mahsustur; Allah’a hamdolsun, şükürler olsun” demektir. ELHAMDÜLİLLAH

Harika Bir Egzersiz : Köprü Hareketi

Harika Bir Egzersiz : Köprü Hareketi

13 Haziran 2019 admin 0

Bridge Exercise yani köprü hareketi basen bölgesini çalıştırmak, kalçasını şekillendirmek tüm bunları yaparken karın bölgesini de güçlendirmek isteyenler için harika bir egzersiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*