Evet Doğru Görüyorsunuz Bu Bir Mucize | www.corek-otu-yagi.com

Nadir Görülen Bir Beyin Rahatsızlığıyla Dünyaya Gelen Bir Çocuğun İnanılmaz Hayatta Kalma Öyküsü | www.corek-otu-yagi.com

Nadir Görülen Bir Beyin Rahatsızlığıyla Dünyaya Gelen Bir Çocuğun İnanılmaz Hayatta Kalma Öyküsü

Vazgeçmeyi önerdiler, reddettiler ve oğulları onları sevgiyle dolduruyor

Doktorlar hamilelik sırasında bebeğin beyninde bir hastalık tespit ettiler, ancak ebeveynler devam etmeye karar verdi. Bir yıl sonra ilk doğum günlerini kutladılar.

“Bize bebeğin duyu duymayacak, görmeyecek veya hiçbir duyuya sahip olmayacağını, aç olduğu zaman iletişim kuramayacağını, normal bir yaşam yaşamayacağını, bizim için çok zor olduğunu, istediğimiz zaman aldırabileceğimizi söylediler . ”

Bu dramatik hikaye, yaşam sevgisi sayesinde, ABD’li bir çift olan Brandon ve Brittany için geçmişte kaldı.

2014 yılında uzmanlar, hala karnında bulunan bebeklerinin, daha iyi şiddetli deformasyonlara neden olan “düz beyin” olarak bilinen bir hastalık olan “lizensefali” yaşadığını bildirdi .

Doktorlar kürtaj önerdiler. Cevap büyük bir hayır oldu ve hayat onlara heyecan veren bir hediye verdi: Her şeye rağmen küçük Jaxson’un ilk doğum gününü kutladılar.

“Bu bir mucize, Jaxson’un yaşadığı her şeyden sonra, teşhisi, birkaç sağlık ekibinin şüpheleri ve teşhislere rağmen, hala burada, her zaman olduğu gibi güçlü, sadece bir beslenme tüpüne bağlı olarak ve duyabiliyor bak, konuş, gül ve her gün daha fazlasını öğren.” işte hayatın gerçeği.

 

Neden Namaz Kılamıyorum?

Neden Namaz Kılamıyorum?

21 Eylül 2020 admin 0

Kulun kıyamet günü Allah (c.c) tarafından hesaba çekileceği ilk ameli namazıdır. Günde 5 vakit farz kılınan namaz ibadetini eda etmek isteyen kimseleri namaza teşvik edecek

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

Tesettürlü Kızlar Çirkin midir?

18 Eylül 2020 admin 0

Tesettüre girdikten sonra kızlar kendini genellikle çirkin hisseder . Peki bunun sebebi nedir ? CEVABI ve ÇÖZÜMÜ Videoda… Birisi size şöyle derse; “Tesettür sana birçok

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*